Геометрія клинка, загартованого до 59 HRC, спрямована на забезпечення легкого різання. Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, що скріплює клинок і міцну ручку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Особлива ергономічна форма колодки зручна та безпечна в роботі. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 чорного кольору. G-10 — склопластик високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Завдяки звужувальній до вістря формі леза, ніж має чудову проникність. Шпеник на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Ніж постачається у фірмовій коробочці сучасного дизайну з магнітною клямкою та комплектується чохлом із кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 158 |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Довжина рукояті | 121 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 8Cr13MoV |