Довгий клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання і чудову проникність. Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, що скріплює клинок і міцну ручку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Особлива ергономічна форма колодки зручна та безпечна в роботі. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного чорного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки глибокого темного кольору ефектні та довговічні. Шпіньки на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Кримінальний висновок дійсно для ножів MV-7, MV-8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Чорне дерево |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 145 |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 8Cr13MoV |