| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина ножа | 247 мм |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Комбінована |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 220 г |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 122 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |