Основні особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Поверхня | Стоунвош |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Вага ножа | 112 г |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |