M390-4 — компактний складаний ніж на підшипниках.
Загальна довжина ножа 200 мм. Клинок має довжину 90 мм, товщина 2.4 мм, ширина клинка 12 мм. Виготовлений клинок зі сталі марки 440 С. Твердість сталі: 56-58 HRC. Вага ножа: 68 грамів.
Повністю металевий. Довжина колодки — 110 мм.
До комплекту також входить чохол зі шкірозамінника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Вага ножа | 68 г |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 12 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |