Основні характеристики та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 216 мм |
| Вага ножа | 182 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |