Основні характеристики та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 171 мм |
| Вага ножа | 91 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 82 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |