Основні характеристики та особливості Bestech Knife Arctic:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Вага ножа | 155 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку: | Liner Lock |
| Поверхня клинка: | Satin Finish |