Нескладаний ніж із клинком із дамаску, який складається з шарів, що чергуються між собою, високо- і низьковуглецевих сталей. До складу цього пакета входять сталі сортів CrWMn, T10A і 5CrNiMo. Твердість сталі міститься в діапазоні 58-59 одиниць за Роквеллом.
Тильник і больстер ножа, прикрашений зображенням листя, виготовлений зі сталі. Колодка з натурального дерева оброблена спеціальним просоченням для дерева, яке глибоко проникає в деревину, і, висохнувши до твердого стану, забезпечує їй збільшення міцності та водовідштовхувальних властивостей. Також вона повною мірою розкриває красу деревини — і власник може милуватися багатством фактури та відтінків.
Загальна довжина ножа 270 мм (ручка 135 і клинок 135 мм), товщина клинка 3.8 мм і ширина 30 мм. Важить ніж 195 грамів.
Ніж комплектується ножами з натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Матова |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Вага ножа | 195 г |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали: | Дамаск |
| Товщина рукояті, мм: | 20 |