Основні характеристики та особливості Bestech Knife Scimitar:
*Кольор/відтінок виробу на світлині може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язано з спотворенням кольору Вашим монітором, параметрами фотоапаратури та іншими чинниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Вага ножа | 122 г |
| Колір | Бежевий |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку: | Liner Lock |
| Поверхня клинка: | Satin Finish |