Основні характеристики та особливості Bestech Knife Kendo:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Вага ножа | 124 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |