| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Вага ножа | 290 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали: | 9Cr13MoV |
| Товщина рукояті, мм: | 19 |