
1 740 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Вага ножа | 98 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 111 мм |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина рукояті | 12 |
| Поверхню леза: | Satin Finish |
| Тип замку: | Axis Lock |