Виробник: Real Steel
Тип ножа: Складной
Загальна довжина, мм: 205
Довжина леза, мм: 89
Довжина ручки, мм: 116
Товщина леза, мм: 3.1
Ширина леза, мм: 30
Марка стали: D2
Твердість сталі, HRC: 59-61
Поверхня леза: Satin Finish
товщина колодки, мм: 13
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 132
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Вага ножа | 132 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 116 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина рукояті | 13 |
| Поверхню леза: | Satin Finish |
| Тип замку: | Liner Lock |