
1 148 ₴
Показати оптові ціниЗагальна довжина, мм: 212
Довжина леза, мм: 90
Довжина ручки, мм: 122
Товщина леза, мм: 3.1
Ширина леза, мм: 22
Марка стали: 8Cr13MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Товщина колодки, мм: 11
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Axis Lock
Маса, г: 85
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 212 мм |
| Вага ножа | 85 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 122 мм |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина рукояті | 11 |
| Поверхню леза: | Satin Finish |
| Тип замку: | Axis Lock |