
2 644 ₴
Показати оптові ціниЗагальна довжина, мм: 200
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 3.1
Ширина леза, мм: 24
Марка стали: D2
Твердість сталі, HRC: 59-61
Поверхня леза: Bead Blasting
Товщина колодки, мм: 12
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Axis Lock
Маса, г: 85
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Вага ножа | 85 г |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина рукояті | 12 |
| Поверхню леза: | Bead Blasting |
| Тип замку: | Axis Lock |