S3 puukko front flipper — EDC фліпер від відомого китайського бренда Real Steel, який став уже добре відомим.
Хоч цей ніж і має назву традиційного фінського ножа, насправді він є надсучасним виробом преміумкласу.
По-перше, це справжня авторська робота. Остап Хел — автор оригінальних і ножових дизайнів, що запам'ятовуються. S3 Puukko — серед них.
Ніж вийшов стильний і представницький. Схоже, у Real Steel добре знають, з ким співпрацювати з питань дизайну.
По-друге, виготовлений ніж із найсучасніших матеріалів. На клинок пішла мартенситна хромована порошкова сталь преміумкласу Böhler M390. Вона має найвищі показники співвідношення міцності та в'язкості, чудово зберігає заточування і гідно чинить опір механічному зносу та корозії. Böhler M390 застосовується тільки в ножах вищої категорії. Ножі з клинками з цієї сталі випускаються обмеженою серією (за інформацією сайту Real Steel knives USA — 600 штук), про що свідчить унікальний номер на обуху кожного з примірників.
Колодка ножа виготовлена з титанового сплаву TC4. Вона міцна, легка та вкрай добротно зібрана.
Осьовий механізм, завдяки керамічним підшипникам, працює чітко й безвідмовно.
Обриси фінського ножа тільки вгадуються в контурах клинка S3 puukko-9521. Насправді Остап Хел надав йому куди більш затійливу форму. Називається вона — Puukko Duplex і має досить складний гринд, що формує вкрай оригінальне поєднання граней клинка. Має це дещо незвичний вигляд, але водночас не позбавлена певної практичності. Так, передні дві третини клинка мають плоскі спуски від обуха, а на останній третини спуски йдуть від середини й утворюється добре помітна грань, що явно підвищує міцність профілю під час силового різання основою клинка. Хоча, звичайно, дизайнерські цілі тут усе ж мали головну роль. Що сказати, ці цілі досягнуті. Ніж вийшов цікавим та оригінальним.
Поле таких вишуканих витівок такі приємні деталі, як-от чойл, чіпка кліпса, задня бонка, придатна для кріплення темляка, плавник-фліпер, що працює надійним упором під пальці, гарне анодоване покриття Bead Blast, варто згадати хіба що швидким переведенням. Хоча, варто визнати, всі ці приємні дрібниці в сумі не менш важливі.
Загалом, якщо ви підшукуєте собі надійний і оригінальний складаний ніж преміум'якості, але не бажаєте або не готові викладати за нього астрономічні суми, фліперS3 puukko-9521 підійде вашим запитам якнайкраще.
*Кольор/відтінок виробу на світлині може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язано з спотворенням кольору Вашим монітором, параметрами фотоапаратури та іншими чинниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Вага ножа | 110 г |
| Колір | Сірий |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |