Grand Way HT 038 — володар клинка завдовжки 130 мм. Форма клинка — drop point, майже списоподібної форми. Безсумнівно, проникна здатність такого ножа буде на висоті. Спуски прямі майже від самого обуха. Отже, і різання в ножа в перспективі — добре. Товщина клинка по обуху — 4 мм. У клинку в обуха зроблені вкрай стильні вибірки, по суті — додаткові ребра жорсткості, логічне продовження ідеї долів. Таке рішення надає клинку досить цікавого вигляду, що відроджує в пам'яті інші досить вдалі ножі від Grand Way — складані E-110 и E-111.
Різальна крайка закінчується невеликим чойлом, що полегшує акуратне заточування ножа.
Покриття ножа — якісний і дуже красивий сатин, що дійсно чудово прикрашає клинок.
Сталь клинка — 440С. Ця неіржавка сталь вирізняється високою стійкістю до корозії, міцністю, простотою в заточуванні, досить довгим збереженням гостроти різальної крайки. Ця сталь майже весь двадцятий вік залишалася основною ножовою неіржавкою неіржавкою у світі. Навіть зараз, в епоху порошкових сплавів та інших високих технологій, вона залишається цілком пристойним матеріалом для виготовлення клинків.
Про колодку Grand Way HT 038 можна сказати багато доброго:
По-перше, це фултанг. Тобто, власне ручка є хвостовиком клинка. єдиним із ним. Для зручності схоплення поверх сталевого хребта накладені товсті накладки з G10.
G10 — міцний і легкий композит, стійкий до впливу води, їдких речовин і перепадів температур. Він давно здобув популярність у ножовій індустрії та широко застосовується для виготовлення ручок ножів.
По-друге, завдяки продуманій ергономіці ручка надійно та комфортно лежить у руці. Єдиний недолік, який можна згадати — всі ці ергономічні вибірки та упори можуть бути незручними для людини з дуже великими долонями. Рекомендуємо перед купівлею потримати ніж у руках. У звичайну руку середнього розміру він, найімовірніше, ляже, як влитий. А ось якщо природа подарувала вас справжніми ведмежими лапами, тут, як то кажуть, можливі варіанти.

У комплекті з ножем йдуть піхви із пластику на кшталт кайдекса. Міцні, легкі, компактні. Поясне кріплення регулюється й може підлаштовуватися під ремені різної ширини.
У спеціальному кріпленні на піхвах закріплено кресало. З ребер обуха клинка спеціально не зняті фаски — їх можна використовувати як кресало.
Можливість розвести вогонь є корисним доповненням, що надає комплекту «виживальних» здібностей.

Grand Way HT 038 — надійний фіксований ніж із сучасним дизайном. Він має цілком актуальний вигляд і на тлі брендових побратимів мати зовсім не соромно. Уся конструкція ножа спочатку створювалася з розрахунком на серйозні навантаження (тут ніж близький до найкращих бушкрафтерських моделей). Ну а довгий і міцний клинок, з прямими спусками й агресивним вістрям надає цій моделі чітко окреслені тактичні риси.
Grand Way HT 038 буде чудово колоти та різати, витримає серйозні навантаження й не підведе вас.
Залежно від ваших потреб HT 038 може бути ножем для бушкрафту, ножем виживання, тактичним ножем. Ну а розумна ціна та цікава комплектація роблять його до того ж ще й вигідною покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 253 мм |
| Вага ножа | 217 г |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали | 440 C |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Товщина рукояті | 20 |
| Матеріал чохла | Kydex |