Основні властивості та характеристики НДТР Патріот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Шкіра |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 140 г |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 140 |
| Довжина рукояті | 128 мм |
| Вид ножа | Мисливський |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Ручна робота | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 65X13 |
| Загальна довжина | 250 мм |