Ніж із серії Hunting&Fishing від виробника GrandWay.
Колодка ножа — дерево. Водовідштовхувальне просочення ручки дає змогу використовувати ніж в умовах підвищеної вологості.
Під час виготовлення клинка використовується сталь марки 440 C.
Ніж комплектується чудовим тканинним чохлом.
Для придбання цього ножа не треба спеціальних роздільних здатностей. До ножа додається висновок експерта про необставу цієї моделі до категорії холодної зброї.
Доступна ціна та висока якість виготовлення роблять цей ніж чудовим вибором для рибалки, мисливця, а також туриста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Глянцева |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Вага ножа | 180 г |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 180 |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Мисливський |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |