GW 2802 TB - фултанг с профилем клинка clip point. Ніж виготовлений із високовуглецевої неіржавкої сталі 440 С. Твердість сталі 57-58 за Роквеллом.Накладки на колодці виготовлені з пластику G10. Цей матеріал не боїться вологи та вогкості, ударостійкий і приємний на дотик. Дрібні насічки сприяють надійнішому утриманню ножа.GW 2802 TB має великі розміри, а саме: загальна довжина 270 мм (клинок 150 мм, ручка 120 мм). Товщина клинка 4.4 мм і ширина 28 мм. Маса становить 275 грамів.
До комплекту постачання входить синтетичний чохол і сертифікат про необтяженість цієї моделі до категорії холодної зброї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Вага ножа | 275 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 4.4 мм |