440 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Вага ножа | 170 г |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукояті | Шнур,метал |
| Поверхня клинка | Black Oxide |
| Товщина рукояті | 20 |