Що таке EDC-ніж?
Абревіатурою EDC (Every Day Carry — «носити щодня») заведено називати предмети, які люди постійно носять із собою. Речі першої потреби та регулярного, щоденного застосування.
До таких речей можна віднести смартфон, ключі, запальничку, гребінець, окуляри, носовичок.
Відносять до цього списку та компактні складані ножі.
Вважається, що такий складаний ніж може будь-якої миті стати в пригоді сучасному містянину. Звичайним завданням для таких EDC ножів є розкриття паковань, нарізання їжі, допомога в швидкому імпровізованому ремонті одягу та техніки. Коротко кажучи, всі ті турботи, що часто трапляються, справлятися з якими зручніше за допомогою міцної заточеної сталі, а не голих рук.
Технічні характеристики та особливості ножа Grand Way 01535.
Чим гарний Grand Way 01535?
Grand Way 01535 відповідає всім актуальним тенденціям у ножовому дизайні.
Колодка не просто ергономічна, вона явно розроблена дизайнером із гарним відчуттям смаку та заходів.
Клинок і лайнери пройшли якісне оброблення методом stone wash, що надає їм не тільки красу, але й меншу схильність подряпинам та іншим дрібним механічним ушкодженням.
Загалом дизайн ножа можна схарактеризувати як стильний, серйозний і певний чоловічий.
Grand Way 01535 вирізняється чудовою для своєї категорії якістю збирання. Він безвідмовно фліпує й легко ріже. Вся довінструкція цієї моделі виготовлена з неабияким запасом міцності.
Якщо хочете купити сучасний, надійний і зручний складаний ніж за адекватною ціною, зупиніть свій вибір на Grand Way 01535. Для щоденного застосування в міських умовах цей ніж підходить просто чудово.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Вага ножа | 170 г |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Поверхня клинка | Stonewash |
| Товщина рукояті | 14 |
| Наявність кліпси | Так |
| Тип замку | Liner Lock |
| Додаткова інформація | Підшипник в осьовому сайті |