Компанія Ganzo випустила модель ножа із серії Adimanti, і цей ніж є творінням Руслана Скімену. Унікальний, ексклюзивний продукт. Сама марка Adimanti, як задумалося, об'єднуватиме продукцію від різних позаштатних дизайнерів. Перед нами — витончена та вишукана модель із благородним світло-сірим кольором, виготовлена точно, акуратно, класичного вигляду. Цей ніж характеризується як складаним. Це означає, що він, як мінімум, зручний, компактний за своїми розмірами, і абсолютно точно стане в пригоді для туризму та активного дозвілля.
Загалом це ніж універсального типу, можете його застосовувати як для outdoor активності, так і вдома, або, наприклад, на роботі в офісі. Клинок виготовлений із застосуванням сталі марки S35VN. Ця сталь вирізняється приголомшливою твердістю, що досягає показника 59-63 одиниці Роквелла. Вона являє собою трохи жорсткіший сплав, порівнюючи зі сталлю CPM S30V, за практично однакової зносостійкості та трохи гіршого утримання крайки під час різання абразивних матеріалів.
Сталь має прекрасні експлуатаційні характеристики. Це матеріал преміумкласу, гідний і відповідає запитам вимогливих ножів. Форма клинка — стандартна, типу drop-point. Досить часто трапляється в ножів складаної конструкції.
Колодка виготовлена з титану. Надзвичайно міцна, стійка до зношування, чудово протистоїть всіляким механічним впливам. Ніж чудово адаптований до складних умов застосування, витримує різні навантаження. Практичність на висоті. Вигнута форма колодки з виїмками сприяє комфортному захопленню та зручності під час роботи.
Загальна довжина ножа становить 205 мм, довжина клинка 85 мм, довжина колодки 120 мм, товщина клинка 3,5 мм, маса 92,3 грама.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Вага ножа | 93 г |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |