Firebird FH 805 — компактний міський ніж на кожен день. Модель нескладана, поміщається в піхви, її можна із собою носити в кишені, у сумці або рюкзаку. Розміри ножа дають змогу це зробити. Зручна ручка, комфортно утримувати в долоні. Ніж не вислизає й не зміщується. У піхвах сидить дуже міцно. Піхви мають жорсткий кліпс і мають кілька люверсів для надійної фіксації.
Клинок виготовлений зі сталі марки 9Cr18MoV. Твердість стали 59 одиниць Роквелла. Колодка ножа виготовлена із сучасного матеріалу G10. Це міцне скловолокно, яке з'єднане з епоксидними смолами. Матеріалу властива твердість, вологонепроникність, стійкість до пошкоджень.
Загальна довжина ножа 19,2 сантиметра, довжина клинка 8,5 сантиметра. Товщина клинка 4 мм. Вага моделі 114 грамів.
Якісний і надійний EDC-ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 192 мм |
| Вага ножа | 114 г |
| Довжина рукоятки | 107 мм |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 4 мм |