HK 980 - ніж із серповидним клинком та з кільцем на кінці рукояті. Заточення виконане по внутрішній частині леза. На обусі присутня стропоріз.
У даній моделі ножа використовується сталь 440С із твердістю 57-58 од. за Роквеллом.
Загальна довжина ножа становить 200 мм (клинок 80 мм, ручка 120 мм). Товщина клинка у обусі 4 мм. Ширина леза 30 мм. Маса ножа 195 грам.
Матеріал рукояті: mikarta сіро-чорного кольору.
У комплект входить тканинний чохол та висновок експерта про неприналежність HK 980 до категорії холодної зброї.
Ідеально впорається з розрізанням щільного картону, мотузок, скотчу та ін. Для ножа характерний як прямий, так і зворотний хвати, при цьому для найкращого утримання в кільце протягується або мізинець, або вказівний палець. Зворотний хват використовується переважно у самообороні. Техніка застосування такого ножа розрахована в основному на удари, що січуть. Ушкодження наносяться таким ножем мають більш психологічний вплив- саме тому керамбіт такий популярний, як urban-ніж для самооборони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Поверхня | Матова |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Вага ножа | 195 г |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |