Загальна довжина, мм: 190
Довжина леза, мм: 90
Довжина ручки, мм: 100
Товщина леза, мм: 3.1
Ширина леза, мм: 27
Марка стали: 8Cr13MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Stonewash
Матеріал руків'я: G10
Маса, г: 127
Sanrenmu на цей момент випускає цілу лінійку компактних фіксів. Fixed S611 — один із них.
Ніж невеликий (загальна довжина 190 мм), не важкий (165 г), досить плоский. Водночас у нього досить серйозний клинок, що є головною перевагою цієї моделі. Довжина клинка 94 мм, ширина 27,3 мм, товщина по обуха 3,5 мм. Покриття — stonewash.
Сталь – 8Cr14Mov. Ця якісна китайська неіржавка сталь, прекрасно стійка до корозії й дуже легко точиться до дуже пристойної гостроти. Цілком резонний вибір для робочого різання середнього цінового діапазону.
Спуски клинка прямі, займають приблизно 4/5 клинка. Підводи невеликі, поліровані. Зведення приблизно 0,4 мм.
Клинок має всі дані для гарного різання. До того ж його довжини здебільшого цілком вистачить для комфортної роботи. Якщо ж знадобиться порізати щось із зусиллям, у конструкції передбачена й така можливість: обух клинка має зворотний зкіс із чіпкою насічкою, а в нижній частині клинка є упор під пальці. Це загалом компенсує невелику довжину (99 мм) і ущільненість колодки, викликані потребою полегшення та зменшення розмірів ножа за збереження в його конструкції повноцінного клинка.
Сама колодка конструктивно є фултангом. Накладки зроблені з G10 і міцно притягнуті до хвостовика торксами. У навершї розташоване кільце для кріплення темляка.
Ніж позиціюється як компактний предмет із можливістю як повсякденного носіння, так і застосування в поході або на риболовлі. Габарити дають змогу застосування фіксу S611 як шийного, так і поясного ножа. Пластильні піхви, що йдуть у комплекті, легко модифікуються під обидва варіанти носіння.
Загалом хочеться зазначити, що якість виготовлення в ножа на висоті, цілком порівнянна із західними брендами. Водночас ціна S611 куди доступніша. «Западника» такого ж рівня за ці гроші точно не купити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Стоунвош |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Вага ножа | 127 г |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |