| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CH KNIVES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 4 мм |