| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Поверхня | Матова |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Вага ножа | 174 г |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |