Складаний ніж S-30 відразу ж приємно дивує якістю виготовлення ножа та роботою механіки.
Перше, що викликає симпатію — це форми та розміри. У складеному вигляді ніж не має жодних випіральних частин і деталей, що чіпляються. Ніж одночасно компактний і елегантний.
Друга особливість — це розміри клинка. Під час розкриття навіть можна здивуватися — як у такій неширокій і нетолостій, витонченій ручці поміщається досить-таки чималий клинок.
Третє, що привертає увагу — робота механіки. Складаний ніж буквально з коробки, без жодних регулювань, прочищення та полірування шайб власником — працює плавно, чітко, без жодних вугрів.
Забезпечують це (крім гарної загальної виробничої роботи та припасування деталей) — дві дуже товсті латунні шайби з великою площею прилягання.
Загалом, S-30 — це досить міцний і надійний складаний ніж, з універсальним ладом клинка, а також зручною й чіпка колодка.
Особливості та характеристики, що роблять ніж S-30 привабливим для купівлі:
• використана практична обробка клинка — сатинування. Дрібна забрудненість або подряпини, які виникають під час використання ножа –практично непомітні;
• спуски від обуха — рівні та симетричні;
• фрезеровані скріплювальні гвинти;
• якісна насічка на обуху клинка, яка ніяк не обтяжує пальці, а тільки забезпечує потрібне для більшості робіт зчеплення;
• сталеві лайнери полегшені за допомогою висвердлювання отворів, які є так; і на другій плашці, де вирізаний лайнер.
Загальна довжина, мм: 220
Довжина леза, мм: 95
Довжина ручки, мм: 125
Товщина леза, мм: 4
Ширина леза, мм: 30
Марка стали: 9Cr18MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: немає
Тип замка: Liner Lock
Наявність чохла: немає
Маса, г: 170
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Довжина леза | 95 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Тип | Складаний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Маса, г | 170 |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Матеріал леза | сталь 9Cr18MoV |