Загальна довжина, мм: 225
Довжина леза, мм: 95
Довжина ручки, мм: 130
Товщина леза, мм: 3.6
Ширина леза, мм: 29
Марка стали: 9Cr18MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 170
Загалом, за певної витонченості форм — ніж S-28 відчутно важкий, міцний і надійний такий собі, складаний ломік.
Ніж має чудово опрацьовану механіку, хід клинка під час розкладання та складання — м'який і плавний, чому сприяють не тільки загальні конструкційні характеристики, а й латунні шайби в осьовому вузлі.
Колодка має чудову ергономіку — ніж відразу добре та надійно лягає в долоню, завдяки чудовій «ланцюжності», яку дають бездоганно припасовані плашки чорного кольору з композиту G10. Попри те, що колодка досить довга та велика, вона просто чудово лягає в руку. Кліпса — міцна, жорстка та в міру широка, отвори для її переставки дають змогу ставити її в будь-яку з чотирьох можливих положень.
На обуху клинка, є упор під великий палець, доповнений великою, незлодій насічкою. Завдяки своїм розмірам ніж зручніший під час силового різання та стругання — більш тонкі роботи, це швидше, не його конек.
Загалом S-28 — дуже цікавий ніж, який зручно лежить у руці, чудово ріже, а сталь 9Сr18MoV довго тримає заточування. 9Сr18MoV — китайська неіржавка сталь, що вирізняється підвищеним вмістом вуглецю та хрому, є близьким аналогом сталі AUS-10.
Парадоксально, але чималою вагою та розмірами є однозначними перевагами для носіння його щодня.
Розміри — оптимальні для різноманітних робіт у різних ситуаціях. Якщо у вас суперечливі вимоги до ножа: щоб він був міцним і ломовітним, але водночас добре не тільки струмал, а й різав, то S-28 — це якраз те, що вам потрібно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 170 |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Довжина рукояті | 130 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Ручна робота | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 9Cr18MoV |