Ніж S-20 — це невеликий фліпер компактних розмірів. Якісно зроблений клинок зроблений із неіржавкої сталі 9Cr18MoV. Завдяки використанню, сталі цієї марки клинок ножа довго не тупиться й швидко заточується.
Компактність цієї моделі робить її гарним варіантом для тих, хто підшукує собі ніж для щоденного використання (EDC) і носіння його на кишені джинсів, штанів та іншого одягу.
Крім своїх розмірів і прекрасної ергономіки, ніж вирізняється завдяки двом осьовим підшипникам, «вибуховим» фліпом.
Колодка — сталеві пластини-лайнери велико висвердлені для полегшення ваги. Накладки колодки ножа зроблені з відомого матеріалу G-10. Оброблені вони буквально ідеально, за відчуттями схожі на гладко поліровану кістку.
Приємний жовтувато-салатовий колір накладок не тільки тішить око, але й оберігає його власника від втрати — такий ніж легко знайти в траві або на землі. Взагалі, не зовсім природні кольори, яких практично немає в природі — найкраще рішення для невеликих фолдерів, які ми використовуємо, у місті, у походах і на пікніках.
Між двома частинами ручки, ближче до хвостової частини складаного ножа, розташований спейсер, виготовлений із того ж G-10. Отвір під темляк або страхувальний шнурок, винесений у спейсер, що позбавляє ручку від частин, що стирчать і випирають, які можуть колотися й впиватися в долоню під час використання ножа.
Крім того, у тильній частині ножа розташована сталева кліпса для носіння ножа на кишенях.
Ніж S-20 має такі характеристики:
Загальна довжина — 1192 міліметри.
Довжина клинка — 82 міліметри.
Довжина в складеному вигляді 110 міліметрів.
Товщина в обуху — три міліметри
Вага — 125 грамів.
Твердість — 58-60 одиниць за Роквеллом.
Замок – лайнер-лок.
За типом відкриття — фліпер на підшипниках.
Загальна довжина, мм: 192
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 3.2
Ширина леза, мм: 25
Марка стали: 9Cr18MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Наявність чохла: немає
Маса, г: 125
Тип паковання: кольорова картонна коробка
Додаткова інформація: результати випробувань твердості сталі представлені на фото
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Довжина леза | 85 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Тип | Складаний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Маса, г | 125 |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Матеріал леза | сталь 9Cr18MoV |