Загальна довжина, мм: 305
Довжина леза, мм: 185
Довжина ручки, мм: 120
Товщина леза, мм: 2.4
Ширина леза, мм: 28
Марка стали: 50X14 MF
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Mirror Polish
Маса, г: 160
Танто є однією з найпопулярніших форм ножа, що розширюється по всьому світу в безлічі версій і варіацій. Такі ножі від різних виробників у величезних кількостях розкуповуються військовими, туристами та просто колекціонерами щороку.
Причин для такої повсякденної любові до цих ножів кілька:
Нескладаний ніж ТАНТО-1 від Grand Way має всі перераховані вище позитивні якості, зумовлені його дизайном і конструкцією. Крім цього, він має й низку суто особистих привабливих особливостей:
У комплекті з ножем йде чохол-ножини з міцної тканини.
ТАНТО — 1 — справжній ніж для серйозної роботи, здатний пройти зі своїм господарем чимало шляхів і перенести з ним безліч пригод. Поєднання його позитивних якостей із доступністю ціни робить ТАНТО — 1 цікавою моделлю як для тих, кому потрібен витривалий польовий ніж, так і для тих, кому цікаво вперше на практиці дізнатися, що таке ніж-танто, і на що він здатний.
І ще одне важливе доповнення. ТАНТО-1 — ніж зроблений в Україні. Відмітка про це є на клинку. Так само як і згадка про те, що виготовлений він вручну. Для багатьох ця інформація є додатковим серйозним приводом для вибору саме ТАНТО-1 як придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | шнур |
| Твердість сталі, HRC | 55-57 |
| Маса, г | 160 |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Вид ножа | Нескладною |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Ручна робота | так |
| Вигляд упаковки | тканинний чохол |
| Марка стали | 65X13 |