| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 130 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | подарункова коробка з вкладишем |
| Марка стали | 420 |