Загальна довжина, мм: 200
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 3
Ширина леза, мм: 27
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Метал
Наявність кліпси: да
Тип замка: Frame Lock
Маса, г: 160
Компактний ніж для широкого спектра завдань із металевими накладками колодки. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Сталь 440С є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С — висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа виготовлена зі сталевих лайнерів із накладками з міцного авіаційного алюмінію. Анодування накладок виготовлене в стилі лісового камуфляжу та робить цей ніж непомітним на спорядженні, що може бути корисним на риболовлі. Продумана форма колодки доповнює її рифлена поверхня з нековзним анодуванням, тому ніж буквально прилипає до руки, а завдяки спеціальному виступу на клинку зручний для відкривання однією рукою.
Спеціальне темне покриття на клинку не тільки має прекрасний вигляд і легко миється, але й додатково захищає клинок від агресивних середовищ. Клинок ножа має класичну форму леза з увігнутими спусками насічкою на обуху під великий палець. Для постійного комфортного носіння із собою ніж обладнаний кліпсою. Компактний і одночасно досить практичний ніж, який допоможе в роботі зі снастями на риболовлі або буде другим ножем на полюванні в парі до основного. А ще це стильний і легкий міський ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 160 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Нескладною |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |