Елегантний суцільнометалевий ніж на кожен день із вузьким клинком. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Сталь 440с є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легом молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа виготовлена зі сталевих лайнерів із накладками з міцного авіаційного алюмінію. Продумана форма колодки доповнює її ажурована поверхня з нековзним анодуванням, тому ніж буквально прилипає до руки, а завдяки спеціальному отвору в клинку зручний для відкривання однією рукою.
Спеціальне покриття на клинку в тон накладкам не тільки має прекрасний вигляд і легко миється, але й додатково захищає клинок від агресивних середовищ. Клинок ножа має цікаву форму леза з подвійним вигином, яка підвищує різальні властивості ножа. Для постійного комфортного носіння із собою ніж обладнаний кліпсою. Невеликий, компактний і практичний ніж для щоденного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 121 |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | картонна упаковка |
| Марка стали | 440 C |