Ніж складаний 107 B
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Дерево, пластик
Розмір леза. Довжина леза: 75 мм; Ширина леза: 16.0мм; Товщина леза: 1.8мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 53-56; Маса, г: 50; Загальна довжина: 170; Довжина ручки: 95 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Back Lock; Поверхня леза: Satin Finish; Наявність чохла: ні; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 16 мм |
| Товщина леза | 1.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 50 |
| Довжина леза | 75 мм |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Довжина рукояті | 95 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | Дерево, Пластик |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |