Загальна довжина, мм: 260
Довжина леза, мм: 115
Довжина ручки, мм: 145
Товщина леза, мм: 2.5
Ширина леза, мм: 22
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Метал, Дерево
Тип замка: Back Lock
Маса, г: 145
Складаний ніж 9013 від компанії Grand Way — це модель доступного сегмента, добре підходить туристам, рибалкам, грибникам, дачникам, і, загалом, всім, кому необхідний недорогий, але практичний різальний інструмент.
За конструкцією — це абсолютна класика в простому виготовленні. Жодних непрактичних рішень і зайвих елементів. Тільки перевірені часом матеріали: неіржавка та легко заточується 420 сталь, металева ручка з дерев'яними накладками, проста конструкція й замок бек-лок.
Неіржавка 420 сталь — це найпоширеніший варіант для практичних і недорогих ножів. Вона популярна завдяки доступності, яка не підвищує ціну ножа, легкості виправлення та заточування. Клинок ножа 9013 виготовлений зі скосом обуха. Товщина клинка — 2,5 міліметра, що забезпечують ножу надійність.
Колодка складаного ножа 9013 — сталь лайнерів із дерев'яними накладками та металевими притинами. Така ручка — поєднання надійності та практичності. Здеале на ній та отвір для темляка.
Складной нож 9013 Grand Way — це середніх розмірів робочий фолдер, який допоможе вам у виконанні найрізноманітніших завдань, як у місті, так і за його рисою.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є товщина леза менш ніж 2.6 мм, брак упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 145 |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Довжина рукояті | 145 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |