Загальна довжина, мм: 195
Довжина леза, мм: 80
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 2.3
Ширина леза, мм: 24
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Anodized
Матеріал руків'я: Пластик
Наявність кліпси: немає
Тип замка: Frame Lock
Маса, г: 115
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Складаний ніж із камуфльованими накладками та клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Клинок цього ножа пристосований для одноручного відкривання завдяки спеціальному штифту. У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з пластиковими накладками, що робить ніж ергономічним і зручним у роботі. Сучасний полімер накладок теплий на морозі з шорстким камуфляжним покриттям робить цей ніж непомітним на спорядженні та просто стильним. Прекрасний легкий і компактний складаний ніж із сучасних матеріалів для широкого спектра завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 115 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |