Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Суцільнометалевий ніж із чорним покриттям із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин з алюмінієвими накладками. Для зручності утримання на накладках нанесений спеціальний рельєф. Чорне анодування накладок підібране під колір чорного покриття клинка не відблискує в темряві та має чудовий вигляд. Колодка складної форми з розвиненими виїмками під пальці впевнено стискається в руці без натяку на ковзання. У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Сам хижий клинок, пройшов додаткову обробку і тепер може похвалитися чорним покриттям, яке додатково захищає клинок, не відблискує і має стильний вигляд. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний двосторонній штифт. Для постійного носіння ніж обладнаний сталевою кліпсою продуманої форми. Хижий, компактний, стильний ніж передового дизайну. Непомітний у темряві та на спорядженні, він не притягуватиме до себе зайвий погляд. Легкий, необтяжливий і функціональний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 100 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 111 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |