Grand Way E-34 — це багатоцільовий складаний ніж, що добре підходить для щоденного використання (EDC).
Клинок цього фолдера виготовлений зі сталі 440A, якою характерна легкість правки та заточування, а також висока корозійна стійкість. Захисні властивості сталі також доповнені спеціальним покриттям чорного кольору, нанесеним на клинок методом оксидування
Основою колодки є сталеві лайнери, з'єднані між собою гвинтами. У ролі декоративних накладок колодки слугують алюмінієві плашки з вичавленим стильним малюнком.
Вигнуті форми колодки забезпечують ручку ножа ергономічністю. А рельєфні візерунки на її плашках виконують не тільки декоративну функцію, але й працюють на зручність і міцність схоплення.
Для зручнішого носіння ножа на кишені він забезпечений кліпсою.
За фіксацію клинка в розкладеному вигляді, тут відповідає замок лайнер лок, якому властива простота конструкції, стійкість до забруднення, також легкість відкриття й закриття ножа однією рукою.
Е-33 Grand Way — це гарний вибір для тих, кому потрібен стильний і практичний нескладаний ніж для використання в міських умовах.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Маса, г | 100 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish, Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 A |