| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 125 |
| Довжина леза | 89 мм |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Довжина рукояті | 111 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |