Довгий клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання і чудову проникність. Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, що скріплює клинок і міцну ручку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Особлива ергономічна форма колодки зручна та безпечна в роботі. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 чорного кольору. G-10 — склопластик високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Шпеник на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Ніж постачається у фірмовій коробочці сучасного дизайну з магнітною клямкою та комплектується чохлом із кордури.
Кримінальний висновок дейстильно для ножів MV-7, MV-8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 160 |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 8Cr13MoV |