| Основні | |
|---|---|
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Grand Way |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Маса, г | 158 |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Довжина леза | 89 мм |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Довжина рукояті | 121 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Колір | black |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |