| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Axis Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 145 |
| Довжина леза | 100 мм |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Матеріал рукоятки | Чорне дерево |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |