У цій моделі використовується сталь 440 С. Основними перевагами цієї сталі є вдале поєднання стійкості різальної крайки, корозійної стійкості та прекрасної міцності.
Клинок ножа має невелике фальшлезо, що надає йому додаткової поперечної жорсткості під час вигинання. Продумана форма клинка забезпечує не тільки чудові різальні властивості цього ножа, а й чудову проникну здатність.
Колодка ножа має зручну ергономічну форму і виготовлена з збірної натуральної шкіри. Переваги такої ручки незаперечні в холодну пору року — вона не холодить руку та не ковзає. Колодка захищена від псування або руйнування, латунним больстером і красивим дерев'яним навершям. До комплекту постачання ножа входять поясні піхви з натуральної шкіри вищого ґатунку.
Загальна довжина ножа 260 мм (ручка 135, клинок 125 мм).
Товщина клинка 3.26 мм, ширина 17 мм.
Важить ніж 113 грам.
На клинку є гравіювання: "Щість та гнильність".
Виробник: Grand Way
Тип ножа: Нескладаний
Загальна довжина, мм: 260
Довжина леза, мм: 125
Довжина ручки, мм: 135
Товщина леза, мм: 3.26
Ширина леза, мм: 17
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: Палісандр, Латунь
Матеріал чохла: Тканина
Маса, г: 113
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 3.26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Палісандр, Латунь |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 113 |
| Довжина рукояті | 135 мм |
| Вид ножа | Нескладною |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |
| Ширина леза | 17 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |