Що таке EDC-ніж?
Абревіатурою EDC (Every Day Carry — «носити щодня») заведено називати предмети, які люди постійно носять із собою. Смартфон, запальничка, ключі, гребінець, та навіть носовичок — все це EDC.
Цілком логічно, що якщо ви постійно носите біля себе ніж, то він теж — Every Day Carry.
Навіщо містянину ніж?
Складне питання? Ничуть! Розкриття паковань (і пляшок), нарізання їжі, допомога в швидкому імпровізованому ремонті одягу та техніки — справ для гострого клинка знайдеться маса.
Який ніж потрібен містянину? Та хоч такий, як Grand Way 14095! Чому б і ні?
Технічні характеристики та особливості ножа Grand Way 14095.
У якому разі вам варто купити саме Grand Way 14095?
Grand Way 14095 являє собою цікавий приклад того, як можна зробити справжній функціональний EDC-ніж і водночас утриматися в межах бюджетного цінового діапазону.
Ніж на кожен день просто зобов'язаний бути надійним. Він має бути готовий до роботи в будь-який момент, коли він вам знадобиться. У дорогих моделях цих цілей досягають застосуванням титану, порошкових сплавів, сучасних композитів. На жаль, все це неабияк поліпшує ніж.
Але чи кожному сучасному містянину потрібен повсякденний інструмент ціною під сто умовних одиниць? Багатьом потрібно щось більш утилітарне та доступне.
З цієї причини, у конструкції ножа Grand Way 1409 замість дорогих матеріалів використана перевірена часом і не дорога 420-тяжка сталь. Так, Grand Way 14095 вийшов дещо важчий від просунутих титанових моделей (235 грамів). Але він однозначно міцний і надійний. Його вага у вашій долоні тільки додає впевненості, що ніж не підведе!
Поготів, що конструктивно це цілком актуальна сучасна модель. Grand Way 14095 має цілком "на рівні", він ергономічний, зручний у роботі.
Якщо ви хочете купити надійний і сучасний складаний EDC ніж, але не хочете переплачувати за "космічні" матеріали, Grand Way 1409 — варіант для вас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Вага ножа | 235 г |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | Так |
| Тип замку | Liner Lock |
| Марка стали | 420 |
| Поверхня клинка | Black Stonewash |
| Товщина рукояті | 12 |