Клинок
Довжина клинка — 135 мм, ширина — 30 мм, товщина — 3,7 мм.
Спуски увігнуті від середини гомілки.
Різальна крайка біля колодки закінчується невеликим чойлом, який захистить декорований больстер від подряпин і пошкоджень під час заточування.
Клинок у цього ножа є однією з його головних переваг. Найбільш впадають в око такі особливості ладу клинка:
Все це надає ножу кинджалоподібний, бійцевий вигляд. Такий клинок безперечно не залишиться непоміченим. До такого ножа ніхто не віднесеться недбало.
Та й практичні його можливості будуть на висоті. Головне завдання суворого мисливського ножа — оброблення здобутої дичини. Вага з цією то роботою Grand Way 2893 LW впорається на добре.
СтальКлинок ножа Grand Way 2893 LW виготовлений із неіржавкої сталі марки 440С. Ця, винайдена в середині XX століття в США неіржавка сталь, довгий час була одним з основних сплавів, що використовувалися для виготовлення ножів і столових приборів.
Навіть зараз, в епоху високотехнологічних порошкових сталей, 440С не втратила своїх головних позитивних якостей:
Колодка
Колодка виготовлена в традиційному для європейських мисливських ножів стилі. Її конструкція — всадна, хвостовик йде на всю довжину аж до навершя.
Матеріал ручки (спеціально оброблене дерево) приємний на дотик, не остигає на морозі, не липне й не плавиться на жарі.
Больстер і навершя прикрашені рослинним орнаментом.
Такий красивий і солідний ніж не соромно вийняти з піхви на полюванні. Такий ніж не соромно подарувати близькій людині.
Grand Way 2893 LW — чудовий мисливський ніж і прекрасний подарунок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |