Компанія Firebird поповнила свій модельний ряд складаних ножів новим екземпляром — FH31. Це універсальний за сферу застосування ніж. Він підходить як для виконання господарських і підсобних робіт, так і для приготування їжі в умовах туристичного походу. Лезо цього ножа зроблене зі сталі чудової якості — D2. Вона містить приблизно 0,5% вуглецю, а тому за складом вважається напівнеіржавка. Проте метал досить добре захищений від корозії завдяки додаванню до складу нікелю та хрому. Тому ніж Firebird FH31 досить лише після використання мити та витирати насухо, а в ретельнішому догляді він не потребує. Твердість металу становить 60HRC, тому заточувати клинок теж доведеться не часто.
Довжина клинка цілком достатня, щоб із його допомогою було зручно виконувати всі основні різновиди робіт. Вона становить 86 мм. Водночас велика міцність лезу гарантує товщину по обуху, що дорівнює 3 мм. Форма клинка незвичайна для бренда Firebird — це Wharncliffe. Для такої форми характерна абсолютно пряма різальна крайка, наявність фальшлеза на обуху, а також гостро заточений кінчик леза. Також необхідно сказати, що поверхня ножа відшліфована методом сатинування, завдяки чому поверхня сталі схожа на атлас, на якому видно безліч помітних рисочок. Такі ножі менше відблискують, а невеликі подряпини на їх поверхні залишаються непомітними.
Ручка цієї моделі зроблена дуже зручною і працювати з ножем не становитиме труднощів навіть упродовж тривалого періоду. Матеріалом для неї став композитний варіант склопластику, названий G10. Це якісний і дуже довговічний варіант, який відомий несприйнятливістю до сонячних променів, сильних морозів. Він не вбирає воду, нормально витримує великі механічні навантаження. Колір ручки покупець може вибрати між двома доступними варіантами: чорним і болотно-зеленим. Кліпсу, прикручену до ручки ножа, можна перекрутити на іншу сторону.
Для безпеки роботи з гостро заточеним ножем, у цій моделі встановлений замок Liner lock, який не дає клинку складатися, блокуючи його хід. Щоб скласти ніж, користувачеві доведеться трохи відсунути притискну пластинку замка вбік. А ось відкривається модель Firebird FH31 дуже швидко навіть однією рукою. Для цього зроблений спеціальний фліпер.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Вага ножа | 113 г |
| Довжина рукоятки | 112 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |